top of page

SUNUCULAR

KOBİ VE KURUMSAL İŞLETMELER İÇİN SUNUCU BİLGİSAYAR SATIŞ VE DESTEĞİ

HP Gen Sunucular

Performansınızı yönetmek ve sunmak için seçenekler sunarken, veri büyümesine ayak uydurabilecek, uygun maliyetli bir sunucuya mı ihtiyacınız var? HPE ProLiant  Gen9 Sunucu, yeni bir kompakt şaside, doğru genişletme, performans, güvenilirlik ve yönetilebilirlik dengesiyle tasarlanmış ve "Yeni BT Stili" nü çalıştıran KOBİler ve İşletmeler için ideal bir platform olan, optimize edilmiş 2U sunucu sunar; Hadoop, Cloud ve mobilite uygulamaları gibi hesaplama ve depolama alanlarının doğru karışımını gerektiren uygulamalar.

Dell PowerEdge Sunucuları

PowerEdge  sunucusu olağanüstü çok yönlülüğü, yalnızca 2U raf alanında mükemmel işlevsellik sunar. Güçlü işlemler, geniş bellek, hızlı depolama seçenekleri ve GPU hızlandırıcı desteğiyle, yüksek performans gerektiren çok sayıda ortamda olağanüstü bir sunucu performansı gösterir.

HP Sunucular 

 

Çalışanların hareketliliğini, güvenlik ve işbirliği ihtiyaçlarını sınırlı BT bütçenizle dengelerken iş verimliliğinizi artırmanız ve operasyonları geliştirmeniz gerekiyor mu? HPE ProLiant  Gen9 Sunucu, kurumsal veri merkezleri, genişleyen KOBİler ve daha büyük işletmelerin uzak ofisleri için seçim yapmak için üstün performans, genişletilebilirlik, yönetilebilirlik, güvenilirlik ve servis verimi sınıfının lider bir bileşimini sunar.

Dell PowerEdge Mini Tower Sunucular

PowerEdge sunucuları, verimli ve sorunsuz çalışma sağlamak için tasarlanmış sessiz  mini tower kasalarda büyük bir dahili depolama kapasitesi ve ciddi performans barındıran . PowerEdge ile, birden çok masaüstü ve iş istasyonundan veriler ve uygulamalar tek bir sunucuda bir araya getirilerek işbirliği ve verimlilik geliştirilebilir.

bottom of page